Niedziela, 20 wrzesień 2020, imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
A+ A-

Robert Kapica w "Hotel Paradise 2" / 2020-09-09

Jednym z bohaterów drugiej edycji popularnego reality-show "Hotel Paradise" (pierwszą edycję obejrzało ponad 700 tys. osób) jest były mieszkaniec Gminy Mstów, obecnie pracujący jako model, Robert Kapica.

O 20-letnim Robercie świat usłyszał w 2016 roku, kiedy to wygrał światowy finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli „The Look of The Year”. Był pierwszym w historii mężczyzną i Polakiem, który wygrał światową edycję tego konkursu.

robert-kapica1


Elegancki, dobrze wychowany, ułożony. Dzieciństwo spędził w Wancerzowie (Mama z domu Ziętal, a to znane i zasłużone nazwisko w naszej gminie - przyp.red.), gdzie mieszkał i aktywnie spędzał czas jak każde dziecko w tym wieku – grając m.in. w piłkę w „Warcie” Mstów.
Od 2016 roku, kiedy wygrał konkurs The Look Of the Year, zajmuje się zawodowo modelingiem. Reprezentował Polskę na wyborach Mister World 2019. Interesuje się modą, sportem, mechaniką i motoryzacją. Dobrze tańczy, lubi dbać o swój wizerunek. Przez dwa lata trenował sporty walki, regularnie ćwiczy na siłowni. Jest romantykiem, ma duży szacunek do kobiet.

Wstecz