Niedziela, 23 luty 2020, imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
A+ A-

Oddaj głos na projekt PPJ / 2019-03-19

Szanowni Państwo! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że projekt pt. : "Z komputerem za Pan brat - warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo", w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, zrealizowany przez Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”, został nominowany w kategorii włączenie społeczne przez komisję konkursową ENRD w konkursie Rural Inspiration Awards.

 

logo-enrd

 

Spośród 176 zgłoszeń przekazanych przez krajowe sieci obszarów wiejskich państw członkowskich UE, komisja konkursowa ENRD wybrała 25 projektów, które biorą udział w głosowaniu internetowym na najlepszy projekt.

Celem konkursu Rural Inspiration Awards jest wyróżnienie inicjatyw, finansowanych z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w pięciu kategoriach, które pokazują, jak obszary wiejskie w Europie stają się bardziej konkurencyjne, jak zmieniają się w sposób zrównoważony i jak wyrównują różnice w rozwoju.

 

Będziemy zobowiązani za każdy oddany przez Państwa internetowy głos na projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie PPJ. Głosować można pod poniższym linkiem:

https://www.surveymonkey.com/r/R3JDP7G

Tytuł projektu brzmi: Digital exclusion- Workshops to combat digital exclusion in rural areas.

Codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 11 kwietnia 2019r.

 

 

Zwycięzcy, po jednym z każdej kategorii oraz jeden projekt wybrany w głosowaniu internetowym, zostaną ogłoszeni podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 11 kwietnia 2019r. w Brukseli w ramach konferencji sieciującej NetworX-Inspiring Rural Europe organizowanej z okazji 10-lecia działalności Europejskiej.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronach:

https://enrd.ec.europa.eu/news-events/news_en

http://ksow.pl/news/entry/14227-oddaj-swoj-glos-na-projekt-z-polski-przedstaw.html

 

Dziękujemy za każdy oddany przez Państwa głos!


informacja: Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”
http://www.jura-ppj.pl/

Wstecz