Piątek, 24 maj 2019, imieniny: Joanny, Zuzanny
A+ A-

Koncertowy Dzień Kobiet w GOKu / 2019-03-11

Jedną z propozycji świętowania 8 marca, czyli Dnia Kobiet, był wieczorny koncert w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie. Na scenie wystąpił aktor teatralny, musicalowy, piosenkarz, artysta wielu pokoleń - Dariusz Kordek.

Dariusz Kordek jest znany przede wszystkim z roli aktorskich w filmach i w serialach (m.in. „Kroll”, „Młode Wilki”, „Poranek Kojota”, serial „W labiryncie”). Oprócz tego artysta występuje na scenach teatralnych, w spektaklach i musicalach. Jest też piosenkarzem, który z łatwością wykonuje repertuar własny, repertuar znanych osób czy kolegów z branży.
 

k2

 

Podczas piątkowego koncertu w mstowskim GOKu artysta zaśpiewał utwory z wielu różnych kierunków i stylów muzycznych. Znalazły się tam m.in. przeboje z okresu międzywojennego, utwory biesiadne, czy perełki pochodzące z musicalu „Metro” czy filmu „Dirty dancing”. Artysta był mile zaskoczony reakcją publiczności i przy wspólnym śpiewie wykonał wiele utworów. Dodatkowym atutem jego występu była autorska interpretacja piosenek, w której aktor pokazał swoje zdolności aktorskie.

 

Tradycyjnie po koncercie, wszystkie obecne Panie zostały obdarowane kwiatami z okazji Dnia Kobiet. To był piękny wieczór, zadedykowany dla wszystkich Pań.

Informacja: Krzysztof Drynda - Dyrektor GOK Mstów

Wstecz