Poniedziałek, 17 czerwiec 2019, imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
A+ A-

Nowy radiowóz dla policjantów z Kłomnic / 2019-01-05

Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił się o nowy, oznakowany radiowóz. Jego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu samorządowców z czterech gmin: Kłomnic, Mstowa, Mykanowa i Rędzin. Nowy Hyundai I20 w głównej mierze będzie służył dzielnicowym.

W piątek 04 stycznia w Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Samochód zakupiony został ze środków przekazanych przez lokalne władze samorządowe oraz własnych środków budżetowych Policji. Nowy Hyundai I20 trafi do dzielnicowych, którzy każdego dnia patrolują podległe sobie rejony służbowe.

r1a

 

W trakcie uroczystości Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach kom. Przemysław Mazurkiewicz, wspólnie z kierownikiem dzielnicowych asp. szt. Radosławem Kotem, odebrał z rąk przedstawicieli władz samorządowych:

- Wójta Gminy Kłomnice Piotra Juszczyka, Wójta Gminy Mstów Tomasza Gęsiarza, Wójta Gminy Mykanów Dariusza Pomady, Wójta Gminy Rędziny Pawła Militowskiego

kluczyki do samochodu i podziękował za zrozumienie potrzeb Policji oraz wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu.

 

Więcej:

http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/250684,Nowy-radiowoz-dla-policjantow-z-Klomnic.html

Wstecz