Czwartek, 25 kwiecień 2024, imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla
A- A+

,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” / 2018-11-17

W dniu 7.11.2018r. w Konopiskach odbył się XIX powiatowy turniej piłkarski ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U-12, którego zwycięzca uzyskał awans do finału wojewódzkiego.

tymb

W gronie jedenastu drużyn bardzo dobrze spisała się mstowska reprezentacja, która w ostatecznym rozrachunku zajęła 3. miejsce. Nasza drużyna będąca, w zdecydowanej większości, rok młodsza od swoich rywali (co bardzo dobrze rokuje na kolejny sezon) pewnie wygrała w swojej grupie, uzyskując następujące wyniki:

Mstów – Broniszew 5:0,

Mstów – Kamienica Polska 2:1,

Mstów- Garnek 4:2.

Niestety w finale, w którym spotkali się zwycięzcy grup, nasza drużyna nie wytrzymała turnieju kondycyjnie i zajęła ostatecznie 3 miejsce. Duże brawa i podziękowania dla chłopców za wielkie zaangażowanie i walkę do ostatnich minut.

Tymbark2018a

Skład drużyny z Mstowa: Bartosz Baryś, Paweł Charaziak, Jan Derda, Krystian Kępa, Tymoteusz Mazanek, Maciej Olczyk, Adrian Pardela, Adrian Portas, Bartosz Swołek, Wiktor Zwolski, Kacper Boral.

Bramki zdobyli: Wiktor Zwolski 4, Tymoteusz Mazanek 4, Adrian Portas 3.

Opiekun : Piotr Całusiński