Poniedziałek, 17 czerwiec 2019, imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
A+ A-

Zapraszamy na koncert Bogusława Morki / 2018-10-09

W najbliższą niedzielę o godz.17 w Mstowie odbędzie się koncert wybitnego tenora Bogusława Morki, z orkiestrą kameralną Bogna Band, w repertuarze najpiękniejszych polskich pieśni patriotycznych oraz melodii świata. Zapraszamy, wstęp wolny!


Bogusław Morka to wybitny śpiewak operowy, solista Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Koncertuje i nagrywa z czołowymi orkiestrami w Polsce i za granicą. Natomiast Orkiestra kameralna „Bogna Band” to zespół profesjonalnych muzyków pod dyrekcją Bogny Dulińskiej.
Koncert tenora idealnie wpisuje się w Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

DSC_0538a

Bogusław Morka podczas koncertu w Filharmonii Częstochowskiej

 

Koncert tenora Bogusława Morki z orkiestrą kameralną Bogna Band odbędzie się 14 października 2018r. (niedziela) o godz.17, a miejscem będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej w Mstowie. Wstęp jest wolny m.in. ze względu na fakt, iż Gminny Ośrodek Kultury w Mstowie otrzymał w tym roku dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach Programu „Niepodległa”.

GOK-logo


Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

program-nieodlegla_logo

*******************************

mkidn_logo

Program „Niepodległa”

W maju 2017r. Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniego pod nazwą „Niepodległa” na lata 2017-2021. Nadzór nad realizacją programu „Niepodległa” sprawuje Pełnomocnik Rządu do spraw obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, minister Jarosław Sellin, sekretarz stanu w MKiDN. Bieżącą koordynacją obchodów oraz nadzorem nad częścią programów dotacyjnych włączających Polaków w świętowanie, zajmuje się Biuro Programu „Niepodległa” (BPN). Celem strategicznym programu jest szerokie włączanie mieszkańców Polski w świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem i odbudową państwowości.

Więcej: https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci

Wstecz