Wtorek, 27 październik 2020, imieniny: Iwony, Sabiny
A+ A-

Walentynkowy koncert Janusza Radka / 2018-02-19

Gwiazdą Walentynkowego koncertu w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie był Janusz Radek. Kameralna sala widowiskowa mstowskiego GOKu wypełniła się po brzegi sympatykami twórczości artysty.
 

r1

Ten charyzmatyczny artysta jest już prawie 50-letnim ojcem i mężem, dojrzałym mężczyzną o bardzo ciekawej osobowości i ogromnym talencie muzycznym. Sam pisze o sobie, że jest „od zawsze niepokorny, podążający pod prąd. Trzyma się z daleka od show-biznesu, nie potrzebuje reklamy. Ceni sobie wolność - szczególnie tą, którą daje sztuka”.

Dlatego kroczy własną drogą. Udało się sprawić, że w piątkowy wieczór dotarł do Mstowa.
 

r11

 

Na półtorej godziny koncertu Janusz Radek wypełnił salę widowiskową swoim urokiem i niepowtarzalnym pokazem muzycznym. Artysta na oczach widzów operował sprzętem muzycznym i własnym głosem, tworząc muzykę na żywo.

Publiczność (w liczbie ok. 200 osób !) żywiołowo reagowała na kolejne propozycje wokalisty. Wśród zaproszonych gości obecnością zaszczyciła m.in. Poseł na Sejm RP, Lidia Burzyńska.
 

r14

 

Pomiędzy utworami artysta kierował do odbiorców pełne poezji słowa - co ośmieliło widzów do „zażyczenia sobie” utworu na bis. Przez 90 minut koncertu można było usłyszeć przeboje autorstwa samego Janusza Radka oraz kilka perfekcyjnie opracowanych utworów innych wykonawców.

Niewątpliwie skala głosu tego artysty stawia go na piedestale talentów muzycznych, a skromność i ciepłe usposobienie czyni go niepowtarzalną osobą.

 

Relacja : Krzysztof Drynda, Dyrektor GOK  w Mstowie

Zdjęcia: Z.Derda, A.Markowski

Wstecz