Wtorek, 26 styczeń 2021, imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
A+ A-

III Mstowskie Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne dla osób starszych / 2018-01-16

W sobotę 13 stycznia już po raz trzeci zostało zorganizowane Mstowskie Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne dla osób starszych.

 

Inicjatorami tej uroczystości byli kilka lat temu Jolanta i Jacek Zwolscy, właściciele pizzerii i smażalni „Cicha Woda”.

Impreza z roku na rok się rozrasta, coraz więcej osób chce w niej uczestniczyć. Tegoroczna edycja odbyła się  w odnowionej sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie.
 

Mstowskie-spotkanie-oplatkowo-noworoczne-13_01_2018

 

- „Cieszymy się ogromnie, że to co zapoczątkowaliśmy kilka lat temu daje efekty i spotyka się z ludzką życzliwością. Chciałam serdecznie podziękować Państwu, których mieliśmy zaszczyt gościć - za to że spędziliście z nami ten wieczór. Po raz kolejny udało się zorganizować coś pięknego dla drugiego człowieka. Mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej”

 podsumowała „na gorąco” Jolanta Zwolska.

w4


Była okazja do noworocznych życzeń, wspólnego kolędowania i śpiewu. Bukiet kwiatów otrzymała również obchodząca niedawno 100. Urodziny mieszkanka Mstowa, Marianna Kowalczyk.
 

w15

Marianna Kowalczyk (w środku) w asyście Sołtysów: Z.Bigosińskiego i M.Jaksendra

 

Podziękowania organizatorów:


*  podziękowania chcieliśmy złożyć dla Wójta, Tomasza Gęsiarza - za patronat nad imprezą i obecność, pomimo napiętego planu zajęć

* podziękowania dla Sołtysa Mstowa i Radnego,  Zbigniewa Bigosińskiego - za bardzo duże zaangażowanie przy pracach organizacyjnych

 

* dziękuję również za pomoc Radnym Gminy Mstów: Mieczysławie Gaudy (Jaskrów), Marianowi Jaksender (Brzyszów), Eugeniuszowi Cierpiałowskiemu (Mstów) oraz Przewodniczącemu Rady, Krzysztofowi Choryłkowi (Siedlec)

 

* podziękowania dla Dyrektora GOK-u Krzysztofa Dryndy (za udostępnienie sali) oraz dla Pani Magdaleny Drążek - za to, że zechciała umilić swoim pięknym głosem ten wieczór

* dziękujemy Pani Annie i Mirosławowi Frukacz (za udostępnienie autokaru i transport gości) oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich (na czele z Przewodniczącą KGW Mstów, Marią Rozpondek)  za wypożyczenie naczyń.
 

w11


- „ Był to piękny wieczór, pełen miłych chwil. Cieszę się, że Organizatorom udaje się kontynuować coś, co będziemy mogli powtarzać każdego roku z coraz większym rozmachem i zaangażowaniem ludzi dobrej woli. Radość i chwile szczęścia obecnych osób to najpiękniejsza nagroda” – powiedział nam Wójt Tomasz Gęsiarz.

Wstecz