Wtorek, 17 lipiec 2018, imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
A+ A-

Certyfikat CzOT dla gminy Mstów ! / 2017-10-10

Rozstrzygnięto XIII edycję konkursu Częstochowskiej Organizacji Turystycznej i przyznano certyfikaty w kategoriach: produkt turystyczny, potrawa regionalna i pamiątka turystyczna.

 

 

Certyfikatem uhonorowana została m.in. Gmina Mstów, a wyróżnienie odebrał Wójt Tomasz Gęsiarz - podczas okolicznościowego spotkania z okazji Światowego Dnia Turystyki.

Wręczenie wyróżnień i certyfikatów odbyło się w piątek (6 października) w Sali Reprezentacyjnej Ratusza Miejskiego w Częstochowie.
 

DSC_0332


 

Coroczne spotkanie było okazją do wyróżnienia i zaprezentowania najlepszych produktów turystycznych w regionie częstochowskim oraz spotkania z zasłużonymi działaczami turystyki.

Władze miasta reprezentowali: Prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk oraz Przewodniczący Rady Miasta, Zdzisław Wolski.  


 

DSC_0351Jedna z nagród, w kategorii: produkt turystyczny (za Piknik Rycersko-Archeologiczny „Słowiański Gąszczyk – Waleczni Przodkowie”) przyznana została Gminie Mstów, w imieniu której wyróżnienie odebrał Wójt, Tomasz Gęsiarz.
 

DSC_0342

 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele środowisk turystycznych z miasta i regionu, gmin i miejscowości, które prężnie działają na rzecz turystyki.

 

Więcej: http://fiat.fm/info/nagrody-za-dzialalnosc-turystyczna/

 

 

Wstecz