Piątek, 22 styczeń 2021, imieniny: Anastazego, Wincentego
A+ A-

24. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W MSTOWSKIM GOKu / 2016-01-20

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 24 rozbrzmiewała w całej Polsce. W Mstowie imprezie WOŚP towarzyszył koncert Mariusza Kalagi, który swoimi utworami trafił do serc osób, zgromadzonych na sali widowiskowej GOK.

2016-01-wosp1-04.jpg

Utwory muzyczne artysta przeplatał żartami i dowcipami, dzięki czemu na sali utrzymywała się serdeczna i radosna atmosfera.

Wieczór wzbogaciły także inne atrakcje. Animacje DJ Maćka porwały do ruchu i tańca młodszych widzów. Natomiast starszych do aktywności zachęcał Dyrektor GOK, mobilizując do licytacji najcenniejszych fantów.

2016-01-wosp1-03.jpg

Wśród perełek wieczoru znalazła się m.in. koszulka włoskiego klubu serie „A”, AC Fiorentina z autografem reprezentanta Polski Kuby Błaszczykowskiego – przekazana przez Wójta Gminy T.Gęsiarza.
Poza tym dużym powodzeniem cieszyły się maskotki strażackie i różne inne fanty, udostępnione na kiermaszu WOŚP.

Mocno oblegane było stoisko, przygotowane przez Panie z Mstowskiego Koła Emerytów, które częstowały wszystkich wyśmienitymi ciastami.
 

2016-01-wosp1-02.jpg

Dyrektor GOKu dziękuje wszystkim Darczyńcom i Sponsorom za wsparcie rzeczowe imprezy. Według informacji ze sztabu WOŚP w Mstowie została zebrana kwota 1286 zł.

/relację nadesłał GOK w Mstowie/

Wstecz