Wtorek, 20 marzec 2018, imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
A+ A-

Aktualności

Utrudnienia w połączeniach telefonicznych / 2018-01-19

Utrudnienia w połączeniach telefonicznych
Szanowni Państwo,
w związku z trwającymi pracami przy wymianie centrali telefonicznej w Urzędzie Gminy, w najbliższych dniach mogą występować utrudnienia podczas prowadzenia rozmów z pracownikami Urzędu Gminy.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby trwające prace nie wpływały negatywnie jakość Państwa obsługi.

 

 

więcej

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców! / 2018-01-17

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!
Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? 
Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

 

 

więcej

Projekt "Z komputerem za Pan brat" / 2018-01-05

Projekt

Partnerstwo Północnej Jury” informuje o realizacji projektu pt. "Z komputerem za Pan brat - warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo", realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

więcej

TAURON radzi - bezpieczna iluminacja / 2017-12-20

TAURON radzi - bezpieczna iluminacja

W trosce o bezpieczeństwo firma TAURON Dystrybucja przygotowała elektroniczną wersję plakatu, przypominającego mieszkańcom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dotyczących montażu iluminacji i dekoracji świątecznych.

 

więcej

Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej nr 39/2017 / 2017-12-11

Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej nr 39/2017
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że zgodnie z komunikatem o wyjątkach w kursowaniu w 2017 roku w okresie świąteczno-noworocznym obowiązują następujące rozkłady jazdy:

 

więcej

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym / 2017-12-11

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym
Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie oferuje promocyjne ceny biletów dla mieszkańców gminy Mstów. Osoby zainteresowane promocją proszone są o kontakt z kasą lub Działem Promocyjno-Literackim Teatru.
więcej

Św. Mikołaj na mstowskim rynku / 2017-12-09

Św. Mikołaj na mstowskim rynku

6 grudnia całą Polskę ogarnia szał prezentów i czerwony strój mikołajkowy. Już po raz kolejny na mstowskim rynku zawitał ten długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj i jego bajkowi pomocnicy. Mimo psotnej pogody w centrum Mstowa zrobiło się gwarno.

 

więcej

Otwarcie lodowiska / 2017-12-08

Otwarcie lodowiska
Wójt Gminy Mstów i Prezes Warty Mstów serdecznie zapraszają na oficjalne otwarcie gminnego lodowiska, które odbędzie się w sobotę 09.12.2017 o godz. 12:00 na obiekcie LKS Warta Mstów.