Wtorek, 16 styczeń 2018, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
A+ A-

Aktualności

Projekt "Z komputerem za Pan brat" / 2018-01-05

Projekt

Partnerstwo Północnej Jury” informuje o realizacji projektu pt. "Z komputerem za Pan brat - warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo", realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

więcej

TAURON radzi - bezpieczna iluminacja / 2017-12-20

TAURON radzi - bezpieczna iluminacja

W trosce o bezpieczeństwo firma TAURON Dystrybucja przygotowała elektroniczną wersję plakatu, przypominającego mieszkańcom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dotyczących montażu iluminacji i dekoracji świątecznych.

 

więcej

Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej nr 39/2017 / 2017-12-11

Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej nr 39/2017
Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że zgodnie z komunikatem o wyjątkach w kursowaniu w 2017 roku w okresie świąteczno-noworocznym obowiązują następujące rozkłady jazdy:

 

więcej

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym / 2017-12-11

Teatr dla Gminy Mstów - spektakle w styczniu i lutym
Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie oferuje promocyjne ceny biletów dla mieszkańców gminy Mstów. Osoby zainteresowane promocją proszone są o kontakt z kasą lub Działem Promocyjno-Literackim Teatru.
więcej

Św. Mikołaj na mstowskim rynku / 2017-12-09

Św. Mikołaj na mstowskim rynku

6 grudnia całą Polskę ogarnia szał prezentów i czerwony strój mikołajkowy. Już po raz kolejny na mstowskim rynku zawitał ten długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj i jego bajkowi pomocnicy. Mimo psotnej pogody w centrum Mstowa zrobiło się gwarno.

 

więcej

Otwarcie lodowiska / 2017-12-08

Otwarcie lodowiska
Wójt Gminy Mstów i Prezes Warty Mstów serdecznie zapraszają na oficjalne otwarcie gminnego lodowiska, które odbędzie się w sobotę 09.12.2017 o godz. 12:00 na obiekcie LKS Warta Mstów.

„E-region częstochowski” / 2017-12-07

„E-region częstochowski”
Stowarzyszenie do spraw Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Subregionu Północnego Województwa Śląskiego zaprasza do składania ofert na usługę dotyczącą eksploatacji, dostarczania (udostępniania) sieci telekomunikacyjnej światłowodowej oraz świadczenia publicznych usług telekomunikacyjnych na infrastrukturze informatycznej „E-region częstochowski”.
więcej

Cykl bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT / 2017-11-28

Cykl bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT
Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.
Ruszyła kolejna rekrutacja! Warsztaty kierowane są do wszystkich osób z terenu województwa śląskiego, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym oraz posiadają podstawowe umiejętności obsługi komputera.

 

więcej