Wtorek, 07 kwiecień 2020, imieniny: Rufina, Celestyna, Jana
A+ A-

Aktualności

Informacja ZGK / 2020-03-13

Informacja ZGK
W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce, zwracamy się do klientów Samorządowego Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej Gminy Mstów z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt.

 

więcej

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie informuje / 2020-03-13

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie informuje
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie, zwraca się z prośbą o przestrzeganie podstawowych środków ochronnych przeciwko nowemu wirusowi. Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.
więcej

Odbiór odpadów - zmiana terminu składania deklaracji / 2019-11-15

Odbiór odpadów - zmiana terminu składania deklaracji
Od 6 września 2019 roku nastąpiła zmiana terminu składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!
więcej

Rozwój społeczeństwa informacyjnego – badania ankietowe / 2019-09-19

Rozwój społeczeństwa informacyjnego – badania ankietowe
W ramach prac nad Polityką Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2020-2030 ŚCSI zwraca się z prośbą o udzielenie odpowiedzi w anonimowym badaniu ankietowym.
więcej

Komunikat Gazowni w Częstochowie / 2019-09-19

Komunikat Gazowni w Częstochowie

W trosce o bezpieczeństwo odbiorców gazu, Polska Spółka Gazownictwa będzie przeprowadzała w dniu 20 września br. (piatek) akcję przewonienia gazu ziemnego.

więcej

Zwrot podatku akcyzowego / 2019-07-31

Zwrot podatku akcyzowego
Przypominamy wszystkim producentom rolnym z terenu Gminy Mstów, że w miesiącu sierpniu przypada termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej.
więcej

„Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego” / 2019-04-16

„Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego”
Biuro „INTERLOGOS” w ramach bezpłatnego projektu unijnego „Akademia kluczowych kompetencji mieszkańców województwa śląskiego” zaprasza do udziału w szkoleniu komputerowym wszystkich pracujących mieszkańców woj. śląskiego w wieku od 25 do 64 lat.
więcej

Informacja MEN dla rodziców / 2019-04-07

Informacja MEN dla rodziców
Poniżej informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej o obowiązkach Dyrektorów szkół i przedszkoli w przypadku przystąpienia nauczycieli do strajku.

 

więcej