Piątek, 19 kwiecień 2024, imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

SPORTOWE WYRÓŻNIENIE DLA GIMNAZJUM W MSTOWIE

W Starostwie Powiatowym w Częstochowie w czwartek 15 grudnia odbyło się podsumowanie zmagań sportowych w powiecie częstochowskim w roku 2011. Duże wyróżnienie spotkało Gimnazjum w Mstowie, które zostało uznane za najlepszą szkołę w powiecie.

więcej

PIŁKARZE RĘCZNI WICEMISTRZAMI POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO / 2011-12-07

Drużyna piłki ręcznej chłopców reprezentująca Gimnazjum w Mstowie zajęła drugie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego. Awans do turnieju finałowego  zawodnicy zapewnili sobie po dwóch efektownych zwycięstwach w turnieju eliminacyjnym, który odbył się 24 listopada w Rędzinach.

więcej

PIERWSZY ZIMOWY SPŁYW KAJAKOWY / 2011-12-07

PIERWSZY ZIMOWY SPŁYW KAJAKOWY

Gmina Mstów zainaugurowała zimowe spływy kajakowe. W niedzielę 4 grudnia odbył się zorganizowany po raz pierwszy Mstowski Spływ Kajakowy Barbórkowo-Mikołajowy.

więcej

BRĄZ PIŁKAREK RĘCZNYCH / 2011-12-03

BRĄZ PIŁKAREK RĘCZNYCH

Reprezentacja piłkarek ręcznych zajęła trzecie miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego. Piłkarki pomyślnie przeszły eliminacje, a następnie wspaniale walczyły w turnieju finałowym w Koniecpolu.

więcej

PIERWSZY ZIMOWY SPŁYW KAJAKOWY / 2011-11-21

Mstowski Spływ Kajakowy Barbórkowo – Mikołajowy odbędzie się w niedzielę 4 grudnia. Uczestnicy spływu pokonają na kajakach najbardziej malowniczy odcinek Warty- od mostu w Mirowie do terenu rekreacyjnego nad Wartą.

więcej

TENISISTKI W FORMIE / 2011-11-21

TENISISTKI W FORMIE

Tenisistki stołowe z Gimnazjum w Mstowie bardzo dobrze rozpoczęły sezon. Zaprezentowały wysoką formę na Mistrzostwach Powiatowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, rozegranych 19 listopada w Kłomnicach.

więcej

ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY! / 2011-10-10

ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY!

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum w Mstowie wygrała Gimnazjadę Powiatu Częstochowskiego! Styl i rozmiar zwycięstwa wzbudziły respekt i uznanie przeciwników. W półfinale Kamienica Polska została odprawiona z bagażem sześciu bramek, a 9-1 w finałowym meczu z Kruszyną było prawdziwym nokautem.

więcej

ZŁOTE PIŁKARKI !!! / 2011-10-05

ZŁOTE PIŁKARKI !!!

Piłkarska reprezentacja dziewcząt Gimnazjum w Mstowie wygrała turniej finałowy Gimnazjady Powiatu Częstochowskiego i została mistrzem powiatu w piłce nożnej! Gimnazjalistki z Mstowa pewnie pokonały drużyny z Przyrowa, Rędzin i Skrzydlowa, a w decydującym meczu zdobyły punkt na wagę mistrzostwa z Gimnazjum nr 2 w Koniecpolu.